E-ticaret web siteleri Ekocaeli Bilişim Hizmetleri olarak bizim ve uzman kadromuzun çok önem verdiği projelerdir. Kurumsal müşterilerimiz büyük beklentiler ile istedikleri e-ticaret sitelerinin çok iyi olması, eksiksiz ve zamanın getirdiği bütün teknolojik yeniliklerin e-ticaret projelerinde yer alması için çok ince ve hatasız çalışılması tek amacımızdır. Bu sepeple büyük bir dikkat ve büyük bir özenle çalışırız.

E-Ticaret yazılım kodlaması tamamen uzman yazılımcılarımız tarafından kodlaması çok düzgün olarak hazırlanır. Bir eticaret sitesi nde yazılım dilinin kodlaması çok önemli olduğu gibi web tasarım kısmıda çok önemlidir. Web tasarım kullanıcıların rahat anlayabildiği, kullanımı kolay, bir ürün satın almak istediklerinde saatlerce uğraşmadan ve hemen sonuç alabildikleri şekilde dizayn edilir.

E-Ticaret web sitesi olarak yapılan binlerce hazır e-ticaret paketleri yazılımları bulunmakta fakat alan firmaya hiç bir katkı yapmamaktadır. Sebebi hızlı, birçok şeye önem verilmeden yapılmasıdır. Ekocaeli Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimizin istekleri ve beklentileri baz alınarak arama motorlarına özel eticaret yazılımları yapmaktayız.

E-Ticaret web sitesinde profesyonelliği ön planda tutan, estetik görünüme önem veren ve iyi derecede güvenlik hizmeti sağlayan firmamız yeni eticaret yazılımları ve projeleri için durmadan büyük önem vererek çalışmakta, yeni projeleri beklemektedir.

 

e-ticaret

Yeni bir şirket kurmak isteyen ya da mevcut işini büyütmek isteyen girişimciler işlerini çevrim içi (online) sisteme taşıyarak hedeflerine ulaşıyor. E-ticaret neredeyse her işletme modeli için uygun olmakla beraber aynı zamanda çok daha düşük reklam bütçeleri ile markalara daha büyük hedeflere ve çok daha fazla müşteriye ulaştırma imkânı sağlıyor. Geçmişte iş kurmak çok riskli ve iddialı bir süreç iken artık çok daha az maliyet ve risk karşılığında çoğu kişi kendi işinin sahibi olabiliyor. Günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticareti de ekleyen işletmeler, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek süreçlerine e-ticareti de dâhil etmeye başladı.

Sizin için ne yapabiliriz?