Hakkımızda

1993 yılında uluslararası işler için çok çeşitli geçmiş deneyimlerin sonucu olarak kurulmuştur. Merkez ofisi Türkiye’de bulunmakta ve ABD’de ve Rusya Federasyonu’nda ofisleri hizmet vermiştir


Tüm alt sektörleri ile profesyonel iş alanımızda; Birçoğu farklı ülkelerde olmak üzere, Sudan, İngiltere, Yunanistan, Belçika, Hollanda, Çin ve, Farklı kıtalarda Afrika, Asya, Avrupa ve Amerika ile uluslararası ticarette aktif ilişkiler devam ettirmiş ve ABD, Almanya, İngiltere ile ihtiyaç duyulan ülkelerdeki projeler için finansman düzenlemek üzere geliştirici olarak çok alanda proje tamamlamıştır.


KORAYGUR 25 yılı aşan uluslararası tecrübesi ile girmiş olduğu her sektörde en iyisini yapma prensibi ile hareket etmiş ve bu prensiple XR Saç iksirini üretime geçirmiştir.
XR Saç iksiri , Hizmet verdiği sektörün sorumluluklarının bilincinde olup Kullanıcı memnuniyeti, kalite ve hijyenin temel ilkesi olduğu gerçeğinden hareketle, Saç Iksirini, en yüksek kalite ve hijyenle, Kullanıcılarına ulaştırmaktadır.


Kurulduğu günden itibaren, her zaman kullanıcı sağlığı ve memnuniyetini on planda tutan firmamız, her geçen gün kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Türkiye’de her zaman ilklere adım atan firmamız Kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için AR-GE araştırmalarına her daim yatırım yapmaktadır.


Saç Oluşumunu Destekleyen yeni ürünümüz , XR Saç iksiri, saçlarınızın eski gücünü kazanmasına, yeni saç teli oluşumuna, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur.
Dökülerek incelmiş ve seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırmak için özel olarak üretilmiştir.


Saç derisine nüfuz ederek saçları yeniden canlandırır.


Uyuyan saç köklerini uyarır.