İşletmeniz için bilgi teknolojileri konusunda destek, danışmanlık ve servis sağlayan hizmet paketimizdir, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. İşletmenizin tüm bilgi işlem alt yapısının kurulumu, sorunsuz olarak çalışması ve düzenlenmesini sağlamak amacıyla konusunda deneyimli ve aldığı eğitimi sertifikalarla ispatlamış Sistem destek uzmanlarından ve sistem destek mühendislerinden 7/24 esasına göre faydalanabileceğiniz servis tipidir. Bilgi teknolojileri konusundan istihdam sağlamak yerine bu iş için outsource ile maliyetleri optimize etmek isteyen firmaların tercihidir.

Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, bilişim danışmanlık hizmeti ile  şirketlerin kurumsal yapılarına en uygun tercihleri yapmalarını ve bu tercihleri yaparken maliyet ve kalite açından müşterileri için ideal olanının teminini sağlamaktadır. Microsoft Office, Microsoft Bulut uygulamaları, dijital pazarlamaaltyapı hizmetleri, veri yedekleme çözümleri, bilgi güvenliği ve muhtemel tehditlerin bertaraf edilmesi, bilgisayar bakım ve onarımları gibi pek çok alanda destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.  Bu şekilde müşterilerin teknolojiyi kendi faaliyetleri kapsamında etkili kullanmalarına, artan dijitalleşme ve gelişen teknolojiye uyum sağlamalarına, yürüttükleri faaliyetleri genişletmelerine ve büyütmelerine imkan verilmektedir. Kurumsal yapısını sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmet veren Göktürk Bilişim firmasından bilişim danışmanlık hizmeti alan kurum ve kuruluşlar, sektörel bazda elde ettikleri ilerlemeyi ve pozitif sonuçları çok kısa sürede görmektedir.  

Firmamızı tercih eden tüm kurumlara en uygun maliyetlerde maksimum kazanç sağlayacak kaliteli hizmet verilmektedir. Kurumsal yapınıza en uygun tercihleri yapmanıza ve bu tercihlerinizin maliyet ve kalite yönünden optimizasyonuna ihtiyacınız olduğunun farkında mısınız? Pek çok şirket bilişim danışmanlık hizmetine ihtiyacı olduğunun farkında değildir.  Ancak bilişim alanında alınan danışmanlık hizmeti sonrasından şirketin elde ettiği pozitif sonuçları deneyimlediğinde, bu alanda yapılan yatırımın çok büyük bir geri dönüşüm sağladığını fark edecektir. Bu çerçevede Göktürk Bilişim firmasının sunduğu bilişim danışmanlık hizmetlerinin kapsamı ve içeriği hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla  irtibata geçilmesi, şirketinizin kurumsal yapısı, online pazarlama servisi, dijital ve sosyal görünürlük ve imajı açısından elde edilecek gelişmeler hakkında fikir edinmenizi sağlayacaktır.

Sizin için ne yapabiliriz?